foto2

Compact 12 (HAULOTTE Group)

compact12 2Francouzský výrobce firma HAULOTTE vyrábí samohybné nůžkové pracovní plošiny COMPACT, které patří k nejpoužívanějším, nejrozšířenějším a nejspolehlivějším pracovním plošinám a proto nacházejí uplatnění ve všech oborech průmyslu. Jsou velkým pomocníkem při stavbě nových hal, opravách a montáži nadzemních instalací, opravách fasád a při mnoha dalších pracích ve výškách.

COMPACT 12 je samohybná nůžková pracovní plošina, která vyžaduje rovnou, pevnou podlahu. Má velký pracovní koš s velkou nosností až 300 kg a s možností jeho rozšíření o 0,92 m. Průjezdnou výšku lze snížit odmontováním zábradlí (pouze pro přepravu). Pracovní dosah montéra je 12 m.

Hlavní ovládací pult je na plošině, nouzové ovládání je na podvozku. Ovládání celé plošiny je elektro-hydraulické, kdy elektromotor pohání hydraulické čerpadlo, které dodává tlak oleje jak pro pojezd plošiny, tak pro zvedací a spouštěcí systém. Plošina má vlastní akumulátory, které zaručují práci ve výškách po dobu 8 až 10 hodin. Po ukončení práce na plošině je nutné ji připojit na síťové napětí 230 V a nechat dobíjet nejméně 11 hodin. Pracovní plošina COMPACT 12 splňuje nejpřísnější bezpečnostní předpisy a normy.

HAULOTTE Group - Compact 12
ParametrOznačeníHodnota
Druh samohybné – nůžkové - aku
Oblast použití zpevněné podklady
Konstrukce nůžková
Pracovní výška - dosah (m) 12
Maximální stranový dosah (m) F 0.92
Nosnost koše (kg) 300
Hmotnost (kg) 2.630
Pohon aku
Rozměry koše (m) 2,3 (3,22) x 1,2
Vysunutí koše - prodloužení (m) F 1 x 0,92
Rozměry při ustavení (m) A x B 2,42 x 1,2
Průjezdná šířka (m) B 1,2
Průjezdná výška (m) C 2,38 (1,26)
Délka (m) A 2,42
Nivelační podpěry -