foto1

FELI-KOČA s.r.o.

produktyDovolujeme si Vám představit naši firmu FELI, která byla založena v roce 1995. Zabýváme se výrobou, prodejem a ostatními službami v sortimentu vázací a manipulační techniky. V plzeňském a rokycanském okrese jsme byli jednou z prvních firem, která začala takovéto služby nabízet. Společnost se v září roku 2004 transformovala na právnickou osobu Feli – Koča s.r.o.  Nabízíme profesionální, rychlé a cenově dostupné řešení v oblasti vázací a manipulační techniky. Naše firma prodává veškerý sortiment vázacích prostředků. Další naší nabídkou je dostupné řešení v oblasti osobních ochranných prostředků pro polohování a k ochraně proti pádu.

Širokou sortimentální nabídku, poradenství, školení a servis. Vaše potřeby řešíme komplexně.

Současně poskytujeme veškerý servis (revize) vázacích prostředků – jednoleté vizuální prohlídky a tříleté defektoskopické zkoušky na mikrotrhliny, vedení evidence u zákazníka, opravy ručních kladkostrojů (firmy BRANO a ESTIL), poskytování služeb v oblasti BOZP a PO.

Provádíme revize a revizní zkoušky u mostových, portálových, automobilových, pásových a nakládacích jeřábů a pohyblivých pracovních plošiny včetně školení obsluh.

Začátkem roku 2008 jsme pro Vás zřídili půjčovnu pohyblivých pracovních plošin.

Doufáme, že si u nás každý najde a nebo vybere to co hledá a bude samozřejmě spokojen.